⭕یک نفر از دوستان از بنده حقیر سوالی پرسیدن که چطور به ترسم از مرگ غلبه کنم اولش من به ایشون گفتم به همه شما عزیزان هم میگم,تنها دشمن انسان ترس است,امان از ترس,که اکثرا بی منطق و بی دلیل هستند,ترسهای که منطقی هستند مثل اینکه شما از کسی که در میهمانی مشروب خورده میترسید این ترس منطقی هست و برای سلامتی و بقای انسان هم نیازه ولی ترسهای غیر منطقی مثل ترس از اینکه نفس که میکشم چرا اینطوری میاد؟ دوست عزیزم هر کسی نفسهاشو بشماره تلقین بکنه نمیتونه نفس بکشه,تلقین قدرت عجیبی داره,افکارمون رو اصلاح کنیم" ???? ولی در آخر برای دوستمون که از مرگ میترسه گفتم : اول اینکه هممون از یک چیزایی میترسیم ولی سعی کنیم ادم ترسویی نباشیم اولشم به خودم میگم. دوست عزیزم ❤ ترس از مرگ ، یکی از قدیمیترین ترس ها در انسان میباشد. اما با این وجود راه حل ساده ای نیز برای غلبه بر آن (طبق گفته کتب آسمانی) نیز موجود است و آن نیز ایمان به پروردگار است . متاسفانه در جامعه ما شاهد دین زدگی صعودی هستیم و همین امر باعث گرایش به پوچ گرایی شده است. به قول افلاطون (فیلسوف بزرگ یونانی) که می فرمایند : شاید مرگی که همه ما از آن بعنوان دشمنی زیانکار نام میبریم ، در واقع ره آوردی بزرگ باشد. پس از مرگ نهراسید که تلخی مرگ از ترس از آن است . حال پیشنهاد من به شما مطالعه کتاب "زندگی پس از زندگی" اثر پرفسور ریموند مودی و همچنین تماشای مستندی به همین نام از همان نویسنده میباشد. بدون شک نظرتان درباره دنیای پس از مرگ عوض خواهد شد. با آرزوی سلامتی برای شما. ارادتمند#سجادرفیعی
سایت رسمی سجاد رفیعی انسان ,اینکه ,منطقی ,دوست عزیزم ,دشمن انسان ,تنها دشمن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کیف و کفش بهار شوز تدریس خصوصی ریاضی هفتم felixrj9 Webbplats سایت ریما لیلا محمد نژاد پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان معرفی کالا یاسین